Zynga Poker Chip
Zynga Poker Chip

Facebook zynga poker chip satın almak için artık yapmanız gereken adımlar artık çok daha kolay sitemiz üzerinden güvenilir ve hızlı bir şekilde poker oyunlarınıza ara vermeden çok kısa bir süre içerisinde chip satın alabilirsiniz. Oyunlarınızda tükenen bakiyelerinizin artık nasıl tekrar yükseleceğini düşünmek için zaman harcamayacaksınız. Chip satın alma işlemlerinizi site üzerinden sadece 5 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Oyunlarınızda tükenen bakiyelerinizi daha hızlı bir şekilde tekrar hesap bakiyenizi yükselterek oyununuza kaldığınız yerden devam etmek için yapmanız gereken iletişim bölümünden istediğiniz paketi belirleyerek satın alabilirsiniz.

Zynga poker kullanıcısı olarak sitemizde rahat ve güvenilir bir şekilde satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ödeme kanallarını kullanarak çok hızlı bir şekilde oyununuza kaldığınız yerden tekrar devam edebilirsiniz. Chip satın alma işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde site üzerinden yapabilirsiniz. Ödeme koşulları olarak kredi kartı ve banka hesapları seçenekleri ile ödemelerinizi çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Banka hesaplarına yapılan ödemelerde hiçbir masraf kesintisine uğramadan çok hızlı bir şekilde ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konularda site üzerinden iletişim kanallarını kullanarak merak ettiğiniz tüm sorulara çok kısa bir süre içerisinde uzman ekibimizle çözüme kavuşturabilirsiniz. Destek konusunda sürekli olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamış bir firma olarak bu sektörde kalitemizi kanıtlamaya çalışmaktayız. Ödeme konusunda merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulmanız için gereken adımlar artık çok daha kolay. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde yüzde 3.7 kesinti bulunmaktadır. Kredi kartı uyarımızı dikkate alarak siparişlerinizi çok hızlı bir şekilde online olarak 5 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif Üye 6004
Teslim Edilen Sipariş 9562
Facebook
Sıkça Sorulan Sorular
Sitemizde sol üst tarafta bulunan kayıt ol tuşuna basınız. Gerekli bilgileri doldurup, kullanıcı sözleşmesini okuduktan sonra okudum yazısını tıklayıp kayır ol butonuna basınız. Akabinde mail adresinize mail gelecek sizin yapmanız gereken mail adresinizden onaylamak. Eğer yapamaz veya bir hata ile karşılaşırsanız canlı destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kolayca kredi kartı ile ödeme yapabilmektesiniz. Üye girişi yapmalısınız sonrasında ödeme yöntemlerinde KREDİ KARTI İLE ÖDEME bölümüne gelip websitemizden yapmak istediğiniz toplam alışveriş tutarını girip akabinde güvenlik kodunu da girip devam tuşuna basıyoruz. Açılan ekranda telefonunuza gelen kodu giriyoruz. Karşınıza gelen kart bilgilerinizi sisteme girip devam diyorsunuz. kredi kartı ödemeleri 3d security güvenlik kontrolünden geçmektedir. Ödeme onayı ardından bakiyenize yasnımaktadır. Bakiyeniz olduğu web sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Websitemiz üzerinden 7 gün 24 saat mobil ödeme yapabilirsiniz. Mobil ödeme yaparken %50 gibi bir rakam fazla ödersiniz fakat bu ödediğiniz fazla para bize gelmez, operatörünüzün kestiği masraflar ws sebebiyle 2 katı fazla ödeme yapmak zorunda kalırsınız bunun yerine kredi kartı veya banka havalesi yapmanızı öneririm. Eğer banka hesabınız veya kredi kartınız yoksa anlaşmalı olduğumuz bankalardan herhangi bir masraf ödemeden para yatırıp ürün alabilirsiniz.

Zynga poker chip aktarımlarımız ortalama 5-10 dakika arasıdır. 7 kişilikUzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Chip aktarımlarınız sabah 10:00 ile gece 03:00 arasında yapılmaktadır. Ban riskini minimum seviyeye getirebilmek için farklı ülkelerden girdiğimiz kendi hesaplarımız ile sizin türkiyeden giren hesabınıza oyun kuralları çerçevesinde aktarım sağlanmaktadır. 

 

Bir çok oyun grubu epin olarak teslim edilmektedir. 7 gün 24 Atm den yapacağınız ödemelerde herhangi bir masraf Ödemezsiniz, ayrıca havalede yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartı - mobil ödeme seçeneklerinden de mevcut. websitemizdeki hesabınıza (üyeliğinize) para yüklediğiniz taktirde sipariş vereceğiniz Tüm ürünleri sistem otomatik olarak anında  7 & 24 epin verecektir. E-pin lerinizi oyun ekranında fiş al butonuna tıklayıp Game Kart seçeneğini kullanarak bozdurabilirsiniz.

epin olarak teslim edilen ürünler 7 gün 24 saat websitemiz tarafından otomatik olarak teslim edilmektedir. Fakat zynga poker chip aktarımlarımız sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arasında yapılmaktadır. Detaylı bilgiyi canlı destek hattımızdan alabilirsiniz.